MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 15243389
nr 1524 3389
Karmstol
Illum Wikkelsö, Karmstol för Eilersen, 1950/60-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:51:22
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr